Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Hoog in de boom begint de zomer In het dorp waar Jet woont, kent iedereen elkaar. Als je iets wilt weten hoef je alleen maar naar die ene winkel: daar weten ze het antwoord op al je vragen.... »
Naar de overkant <i>‘Ik was op de dijk,’ zegt Steef. ‘En ik ben een eindje de mast in geklommen.’<i>
<i>‘Dat is gevaarlijk,’ zegt zijn moeder.<i>
<i>‘Ik werd ge... »
Groep 5 Serie 1 Vorige week had ze het gevonden. Een gat in het hek van de spoordijk. Els weet dat je daar niet mag komen. Heeft het iets met de oorlog te maken? Els was ban... »
De zee hield het lang geheim <p>De vader van Luuk en Kaat is mosselvisser. Bij weer en wind spelen Luuk en Kaat in de haven. Drijfnat op de dijk zijn ze het gelukkigst – de zee is elke... »
Voeding Hoewel een tekort aan voeding op dit moment in het Westen niet aan de orde is, zijn er velerlei voedingsgerelateerde problemen die de gezondheid van patiënt... »
Ik denk dat wij nu vrienden zijn `Eerst kende ik Wim, en nu ken ik Wim en Adri, zegt Martje. `Dat is twee keer zoveel mensen. `Ik ken twee mensen en eerst niemand. Hoeveel keer zoveel is da... »
De wind wijst de weg <i>‘Hoe heet je?’ vraagt de jongen.</i>
<i>‘Geef me maar een naam, dan weet ik hoe ik heet,’ zegt het meisje. </i>
<i>De jongen kijkt naar het water.... »
Naar de overkant <i>‘Ik was op de dijk,’ zegt Steef. ‘En ik ben een eindje de mast in geklommen.’<i>
<i>‘Dat is gevaarlijk,’ zegt zijn moeder.<i>
<i>‘Ik werd ge... »