Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het gelaat van mijn geliefde De Perzische mysticus Rumi schreef behalve sprankelende verhalen ook veel liefdesgedichten. In `Het gelaat van mijn geliefde heeft Rumi-kenner Wim van der Zw... »
Hoe de apen Boeddha vereerden Speciaal voor de Boekenweek 2009, met als thema tjielp tjielp De literaire zoo, brengt Altamira-Becht een bundel vol bijzondere dierenverhalen voor ee... »
Het einde van de horizon Reizen verruimt onze blik en houdt de geest soepel. Rasverteller Wim van der Zwan illustreert dit in deze bundel met niet eerder gepubliceerde verhalen over ... »
Wijn en rozen Deze bloemlezing biedt een overzicht van soefipoëzie van de 8e tot de... »
Het einde van de horizon Reizen verruimt onze blik en houdt de geest soepel. Rasverteller Wim van der Zwan illustreert dit in deze bundel met niet eerder gepubliceerde verhalen over ... »
De kleren van de yogi <p>'De kleren van de yogi' is een inspirerende bundel verhalen rondom het thema stilte. Het titelverhaal is van Indiase herkomst en gaat over een arme yogi d... »
Het gelaat van mijn geliefde De Perzische mysticus Rumi schreef behalve sprankelende verhalen ook veel liefdesgedichten. In 'Het gelaat van mijn geliefde' heeft Rumi-kenner Wim van der Z... »
De verlichting van de dorpsgek Wim van der Zwan laat in deze verzameling spirituele verhalen zien dat gekte ook een mooie zijde heeft. Aan de hand van het thema 'waanzin' van de Boekenweek... »