Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Hanenbalken Donkersloot, opgegroeid in een achterbuurt, is uitzonderlijk trots op wat hij heeft bereikt: topambtenaar en een man met aanzien in de gemeente Laagveld.<br/... »
De reus ontwaakt Op zoek naar de ziel van Brazilië <br/><br/>Brazilië staat te schudden op zijn grondvesten. De reus ontwaakt, roepen demonstranten. De reus, dat was het la... »
Kruutmoes en Paashoutjes, de weg naar later Geboren in de oorlog en opgegroeid in een kleine plattelandsgemeenschap, laat de auteur zien hoe ruim vijftig jaar geleden het leven in een beschermde, afgel... »
Twee zwervers verliefd Eliane:‘Ik had een problematische band met mijn moeder. Altijd voelde ik afstand en afkeuring. Ik was niet het kind met wie ze kon pronken. Dat heeft een g... »
Waar ben je nu? Dit boek is geschreven voor ieder die een dierbare verloor aan de dood. Het biedt perspectief voor hen die zich niet meer kunnen vinden in het traditionele h... »
Bron in je brein Steeds meer zinzoekers, twijfelaars, gelovigen en ongelovigen willen wel bidden, maar kunnen het niet meer omdat de oude traditie niet meer bij hen past. Wim... »