Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Jaren van de Olifant Een graphic novel over omgaan met verdriet en afscheid nemen.<br/><br/>Stripmaker Willy Linthout (bekend van onder andere "Urbanus") ontving in 2009 veel lof... »
De 1 aprilvissers Het is 1 april en dus haalt Urbanus zijn beste moppen uit. Sommigen lopen er met open ogen in, anderen zijn er niet vatbaar voor. Maar in Tollembeek blijkt d... »
De afgedankte stripfiguren Dokter Schrikmerg is weer op pad met een nieuwe uitvinding: vechtrobots! Hij organiseert een boksmatch en Urbanus gaat de uitdaging aan. Hij wint op overtuig... »
Marcel Frikandel weet het wel In dit tweede deel van de Familie Super komt Marcel Frikandel het wel te weten, wat juist is met spanning afwachten tot de laatste bladzijde. Monster Freddy ... »
Het papschoolgenie DE AVONTUREN VAN URBANUS
1. Het fritkotmysterie
2. De hittentitten
3. Het papschoolgenie
4. Urbanus op Uranus
5. Het mislukte mirakel
6. De pretparkprutsers
... »