Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Terugkijkend naar het Nederland van de jaren zestig, weet Asman op verfrissende wijze actuele maatschappelijke thema... »
Error <p><em>Error </em>is het tweede deel van de <em>Rebound</em>-trilogie van Willem Asman.</p><p>Voormalig maffiamoordenaar Alain Toussaint houdt zich aan de re... »
Wondermans eindspel Vijftien jaar later krijgt Wonderman zeven dagen om zijn wereld te redden. Maar dan haalt het verleden hem in Oud-minister Jaap Vos keert terug naar Afrika a... »
Error. Seizoen 2 aflevering 1 ‘ERROR’ is deel 2 van de REBOUND-trilogie van Willem Asman. Voormalig maffiamoordenaar Alain Toussaint houdt zich aan de regels. Dankzij de nieuwe identi... »
De Cassandra Paradox Studentes archeologie raken bedwelmd in een van de raadselachtigeruimtes onder de ruïnes van een eeuwenoude tempel aan de voet vanhet Andesgebergte in Latij... »
De prijs Het begint met een ripdeal in Marseille waarbij enkele doden vallen. Enkele maanden later onderschept de politie een tweede lading cocaïne, ditmaal in de ha... »
Exit <p><em>Exit </em>is het derde en laatste deel in de veelgeprezen <em>Rebound</em>-trilogie van Willem Asman. In <em>Exit </em>komen alle lijntjes van de seri... »
Koninginnedag De dag die een feestdag had moeten zijn, eindigt in een nationale tragedie wanneer een zwarte Suzuki Swift zich in Apeldoorn door de menigte boort. Minister-... »
Error. Seizoen 2 aflevering 3 ‘ERROR’ is deel 2 van de REBOUND-trilogie van Willem Asman. Voormalig maffiamoordenaar Alain Toussaint houdt zich aan de regels. Dankzij de nieuwe identi... »