Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Enter Seizoen 1 aflevering 4 Charlie probeert iedereen te slim af te zijn. Het verleden van Tyler met Charlies vader tekent zich steeds duidelijker af. »
Britannica `Willem Asman is een Nederlandse nieuwkomer op de thrillermarkt en hij is een aanwinst. TrouwStephen Stills heerst in zijn rechtszaal over goed en kwaad e... »
Wondermans eindspel Vijftien jaar later krijgt Wonderman zeven dagen om zijn wereld te redden. Maar dan haalt het verleden hem in...Oud-minister Jaap Vos keert terug naar Afrika... »
Exit <p><em>Exit </em>is het derde en laatste deel in de veelgeprezen <em>Rebound</em>-trilogie van Willem Asman. In <em>Exit </em>komen alle lijntjes van de seri... »
Enter <p><em>Enter</em> van Willem Asman is het eerste deel in de trilogie over de geheime organisatie REBOUND. Duik onder met de auteur, die genomineerd werd voor... »
Error. Seizoen 2 aflevering 1 ‘ERROR’ is deel 2 van de REBOUND-trilogie van Willem Asman. Voormalig maffiamoordenaar Alain Toussaint houdt zich aan de regels. Dankzij de nieuwe identi... »
Enter Seizoen 1 aflevering 3 Charlie zit diep in de problemen. Tyler ontvlucht het huis, terwijl een onbekende man op de voordeur bonst. »
Enter Tyler getuigde jaren geleden tegen haar man en woont nu onder een nieuwe naam met dochter Charlie in Amsterdam. Conform de regels van het getuigenbescherming... »
Error <p><em>Error </em>is het tweede deel van de <em>Rebound</em>-trilogie van Willem Asman.</p><p>Voormalig maffiamoordenaar Alain Toussaint houdt zich aan de re... »