Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Bruun de beer Brun de beer is de lievelingsbeer van een zieke peuter. Haar wilde oudere broertjes spelen ook met hem. Eerst heel onschuldig maar dan steeds wilder. Zo rake... »
Van de boze koster Drie vrolijke jongetjes Wim Henk en Janneman doen het hek van de wei open. Want Miep die in de wei staat is zo bang voor de biggetjes. Die domme jongens late... »
De bengels in het bos Carla en Riene de zusjes mogen een poosje bij opa en oma wonen. Hun vader en moeder zijn op reis. Ze mogen in de grote tuin spelen en soms in het bos. Maar d... »
Van drie domme zusjes Drie zusjes wandelen langs een weggetje samen met hun kleine broertje Joop. t Zijn Miep Betteko en Saartje. Ze lopen door een oud ijzeren hek een groot donke... »
Annelies Annelies is met Peter naar het weiland gegaan. Zonder het tegen haar moeder te zeggen Als het later en later wordt en Annelies is nog steeds nergens te beken... »
Zomerverhalen Zomerverhalen is een zonnige bundel met verhalen waarin de zon schijnt, de wereld geurt en het hoge gras uitnodigt tot het beleven van mooie avonturen. »