Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Bruun de beer Brun de beer is de lievelingsbeer van een zieke peuter. Haar wilde oudere broertjes spelen ook met hem. Eerst heel onschuldig maar dan steeds wilder. Zo rake... »
Het gouden voorleesboek Het Gouden Voorleesboek van W.G. van de Hulst behoort tot de klassieken van de Nederlandse kinderliteratuur. Een prachtig en tijdloos werk dat nog steeds bew... »
Tippeltje Op het water drijft een ton. En in die ton? Daar zit een hondje Waf blaft het zachtjes... Waf Waarom komt niemand mij halen? Ik heb zon honger en ik ben zo b... »
Zo'n griezelig beest Henk en Hans hebben een doos bij zich. Niemand weet wat erin zit. Alleen zij. Het is een geheim. Maar Hans wil toch even kijken. Hij wipt het deksel een eind... »
Het wegje in het koren De boze boer liep op het mooie kromme wegje, en hij bromde, hij bromde maar... hij zag de arme geknakte halmen liggen, dan hier dan daar. Hij werd hoe langer... »
Het huisje in de sneeuw Daan en Dikkie zijn twee stoere jongens. Ze gaan hun vader koffie brengen. Vader werkt bij de spoorlijn en Daan en Dikkie weten de weg. Maar als ze een griez... »