Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Kattenkalender 2019 Kattenliefhebbers kunnen niet zonder een dagelijkse dosis kat. Daarvoor zorgt deze kalender met twaalf schitterende foto’s van Veronique Puts.Wie naar deze... »
Katje zo lief In ‘Katje zo lief’ staan vijftig nieuwe verhalen over Pernod en Cootje, de twee bekendste katten van het land. Natuurlijk zijn er de dagelijkse grappige ... »
Katten kleuren Kleur je kalm met dit prachtige boek vol katten. Je hoeft ze niet te voederen: het enige waar deze exemplaren op wachten, is op jouw kleurpotloden. Veronique... »
Uit elkaar Scheiden doet lijden. Of je nu 30, 40, 50, 60 of ouder bent.
Maar uit elkaar gaan na je vijftigste houdt andere consequenties
in dan wanneer je dertig bent. ... »
Katten brengen geluk - ook zwarte! Katten zoeken het geluk niet, dat hebben ze al lang gevonden. Katten hoef je niets wijs te maken, zij weten hoe het zit. Katten doen alleen wat ze zelf wille... »
Poeslief Poeslief is een rijke verzameling nieuwe verhalen over de avonturen van Vlaanderens bekendste katten, Pernod en Cootje. Hoe gaat Pernod om met het overlijden... »
Feest met Spits Joepie het is feest ten huize Spits Het vrolijke muisje dat vorig jaar uit de tekenpen van Vronique Puts kroop nodigt deze keer zijn vriendjes uit voor een p... »
Ik miauw van jou Ik miauw van jou is een boek dat ronkt van liefde voor katten.Door de ogen van Veronique Puts is iedere kat – dus ook die van jou – adembenemend. In elke... »
Miauwkes. Scheefsnor & Melkmuil Sensatie in de kattenmand! Beer, een jonge kater met een chocoladekleurige vacht, doet zijn intrede. Cootje vindt de nieuwkomer vooral een druktemaker die ha... »