Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Urbanus bij de Chiro <p>Urbanus, Dikke Herman en hun vrienden vervelen zich steendood in Tollembeek en ze besluiten dan maar om kattenkwaad te gaan uithalen. Kattenkwaad heeft ec... »
Het geheim van de pastoor Na een hooglopende ruzie tussen Cesar en Eufrazie opent Cesar thuis een cafeacute. Op een avond gaat Urbanus een weddenschap aan met de pastoor. Urbanus verl... »
De riolen van Tollembeek DE AVONTUREN VAN URBANUS
1. Het fritkotmysterie
2. De hittentitten
3. Het papschoolgenie
4. Urbanus op Uranus
5. Het mislukte mirakel
6. De pretparkprutsers
... »
De geest in de koffiepot <p>Eufrasie komt terug als geest en probeert samen met Urbanus, Cesar te genezen.</p> »
De zes turven Urbanus krijgt 50 miljard van Nonkel Fillomon als hij 6 dikke boeken vanbuiten kan leren. »
Hotdogs en babyborrels Op een dag vind je de job van je leven… en bovendien kan Urbanus voor een halve euro een prachtig perceel op de kop tikken. Het broodje van de Tollembeekse... »