Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De krimptoeter Het gelukskatje blijft aftellen: nog 2 avonturen. Urbanus moet snel iets verzinnen. Wat als het woord ‘avontuur’ uit het hemelse woordenboek verdwijnt? O... »
Het Freddy-effect Het is zover: Urbanus is niet langer het grootste crapuleke van Tollembeek! Bull en Bak zijn twee jonge straatcriminelen die een alternatieve straf moeten ui... »
Omnibus 09 Naar goeie gewoonte worden er jaarlijks vijf albums van Urbanus gebundeld in een omnibus. In nummer 9 zijn dat de titels De dochter van Urbanus (41), De depr... »
Zo gevaarlijk! PLONS! Oei, Mieleke, Melleke en Mol gaan verdrinken! Ho nee, nu rollen ze brandend een berg af! Lieve hemel! Ze proberen een op hol geslagen vuilniswagen teg... »
Het allerlaatste avontuur Tekenaar Willy Linthout is na het laatste album van Urbanus aan een nieuwe stripreeks begonnen: De familie Super! Maar na een aantal stroken stopt het verhaa... »