Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Urbanus bij de Chiro <p>Urbanus, Dikke Herman en hun vrienden vervelen zich steendood in Tollembeek en ze besluiten dan maar om kattenkwaad te gaan uithalen. Kattenkwaad heeft ec... »
De dolle mobieltjes Mieleke en Melleke zijn kinderen van hun tijd. Ze doen niks liever dan godganse dagen op hun gsm of laptop tokkelen.Tante Tulp wordt er gek van en vraagt non... »
Urbanus vertelt... Plankgas en Plastronneke maken met hun hilarische bezigheden alsmaar meer brokken in stripland. Nu ze op televisie te zien zijn worden ze stilaan de favoriet... »
Omnibus 10 Naar goede jaarlijkse gewoonte worden er weer vijf knettergekke Urbanusalbums gebundeld in een omnibus. In deze omnibus lees je volgende verhalen: Urbanus zi... »