Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Portugal Praktische en culturele reisgids met alle bezienswaardigheden<br/><br/>De geur van een versgebakken custardtaartje of een bord gegrilde sardines. Een felgekl... »
2013 is de start van de viering van het 200-jarig bestaan van het Koninkrijk der Nederlanden en de start van ... »
Mecklenburg-Vorpommern <i>Wat & Hoe</i> maakt reizen tot een plezier!Inspirerende achtergrondartikelen om in de stemming te komenUitgebreide informatie over de bezienswaardighedenA... »
Reishandboek Tenerife, La Gomera & El Hierro Ruige bergen en mistige oerbossen. Kleurrijke koloniale steden. Natuurlijk gevormde zeebaden. En de geur van stoofpotjes,‘rimpelaardappeltjes’ en pittige... »