Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De tanden van Casius Gaius Douwe Dabbert belandt op een verlaten strand waar de troosteloze restanten van een oud Romeins fort als kapotte tanden naar de hemel wijzen. Uit de verhalen ... »
Een wonderlijke raamvertelling Twee avonturen van Douwe Dabbert, die iedere keer verbaasd is over wat hem overkomt tijdens zijn zwerftochten. Niemand weet waarheen zijn eenzame pad hem voe... »
De laatste plager Per ongeluk laten de tovenaarsleerlingen Pief, Domoli en Kijfje kleine duivelachtige wezentjes ontsnappen uit het kasteel van Socratof. De groene plagers heb... »
Van nul tot nu <p>Wie dacht er nog dat geschiedenis een muffe opsomming van feiten en jaartallen was? Met dit boek laat de vaderlandse geschiedenis zich lezen als een boeie... »
de verwende prinses Nieuwe uitgave van De avonturen van Douwe Dabbert waarbij het prachtige artwork van Piet Wijn opnieuw is ingescand en ingekleurd. Alle verhalen van deze spro... »
De heksen van Eergisteren Niemand hoeft het te wagen het duingebied tussen de dorpen Juttersbaai en Kriekenlach te betreden. Wie dit toch doet, wordt vreselijk gestraft.Het gevolg hie... »
Van nul tot nu <p>Wie denkt dat geschiedenis een muffe opsomming van feiten en jaartallen is, heeft duidelijk nog nooit een 'Van nul tot nu'-boek gelezen. En met dit handig... »
De weg naar west Nadat Douwe Dabbert in De schacht naar noord vriendschap sloot met Dodo, gaan ze samen op zoek naar een vrouwtje voor de vogel om te voorkomen dat de soort z... »
De schacht naar noord Douwe Dabbert treft een oude vijand: Wredulia. Zij is er ernstig aan toe en smeekt hem naar noord te reizen op zoek naar een kleinood dat haar leven kan redd... »
De zwarte kimono De sprookjesachtige klassiekerDrie tovenaarskinderen zijn uit logeren. Domoli in SiberiĆ«, Pief in Japan en Kijfje in Amerika. Douwe Dabbert krijgt van hun v... »