Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het monster van het Mistmeer In een sinistere omgeving, omhuld door nevelen, komt Douwe Dabbert na een moeizame tocht in een herberg terecht. Daar vertelt men de eeuwenoude legende van h... »
De poort naar Oost Douwe Dabbert wordt door de heks Wredulia naar de ‘poort naar oost’ gezonden om daar een mysterieus kistje op te halen. Als beloning zal zij dan de door ... »
Op het spoor van kwade zaken In alweer zijn veertiende album dat zes korte verhalen bevat, komt onze sympathieke dwerg meerdere malen tegenover boeven en schurken te staan. Gelukkig heef... »
Douwe Dabbert Douwe Dabbert belandt in de wonderlijke wereld van het verborgen dierenrijk, waar alle dieren in vrede met elkaar leven. Totdat de harmonie in dit bijzondere... »
Het flodderwerk van Pief Sprookjesachtige klassiekerAlle verhalen van deze sprookjesachtige klassieker verschijnen in deze nieuwe reeks die weer garant staat voor veel leesplezier vo... »
Van nul tot nu <p>Wie dacht er nog dat geschiedenis een muffe opsomming van feiten en jaartallen was? Met dit boek laat de vaderlandse geschiedenis zich lezen als een boeie... »
De dame in de lijst Op een van zijn zwerftochten komt Douwe Dabbert tegen zijn zin in het bezit van een oud schilderij. De dame op het doek komt steeds tot leven en wil dat Douw... »
De zee naar zuid De zee naar zuid is het sluitstuk van de verhalencyclus waarin Douwe Dabbert door de heks Wredulia naar alle vier de windrichtingen wordt gestuurd. Douwe bev... »
Een wonderlijke raamvertelling Twee avonturen van Douwe Dabbert, die iedere keer verbaasd is over wat hem overkomt tijdens zijn zwerftochten. Niemand weet waarheen zijn eenzame pad hem voe... »