Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Topsport op Topford Op het Topford College wordt een heus sportfestijn georganiseerd waarbij de studenten tegen elkaar zullen strijden in de meest uiteenlopende disciplines. Dui... »
Het geheime dagboek van Colette De Thea Sisters zijn inmiddels zo beroemd en geliefd dat Thea Stilton is begonnen aan een nieuwe serie over de vijf vriendinne: Het leven op Topford.<br/><br... »
De Pioenenkoningin De ouders van Violet hebben haar en haar vriendinnen uitgenodigd om naar China te komen voor haar verjaardag! Wat muizinnig cool! De Thea Sisters vliegen erh... »
De verborgen tuin <P>Achter een grote verlaten villa vinden de Thea Sisters een weelderige binnentuin. Tenminste, ooit zou de tuin weelderig geweest moeten zijn, nu is hij voo... »
Het ijzingwekkende geheim De Thea Sisters zijn uitgenodigd voor een grote bijeenkomst van de Blauwe Bron. Dat is een Internationaal Ecologisch Genootschap waar Nicky en Paulina lid va... »
Kanjer van een feest Pilla, Pam, Nik, Koko en Vief zijn erg druk.
Binnenkort is er een groot feest op hun school.
Er moet veel voorbereid worden!
Alleen…
he... »