Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Haat ‘Madison Kate Danvers werd vannacht vermoord.’ Deze zes woorden veranderden mijn leven. Natuurlijk klopte het van geen kant. Ik was niet dood. Ik was eri... »
Leugenaar Al is de leugen nog zo snel…De woorden van mijn nieuwste stalker laten de koude rillingen over mijn rug lopen. Ik heb geen idee over welke leugen het gaat.... »
Anarchy Vijf jaar geleden maakte ik een keuze waar ik tot de dag van vandaag geen spijt van heb. Ik beschermde de persoon die het allerbelangrijkste voor me is, mijn... »
Nep ‘Je bent voor altijd de mijne’Dat laatste dreigement van mijn stalker herinnerde me eraan dat ik niets meer was dan een ding om te bezitten. Door mijn va... »
Kate ‘Ik mis nooit’Die ene nacht veranderde mijn leven.En mijn terugkeer naar Shadow Grove zette alles op z’n kop.Ik ben opgejaagd, neergestoken, gestalkt, ... »
Club 22 Ze zeggen weleens dat je je vijanden dichterbij je moet houden dan je vrienden. Voor mij geldt dat zeker. Mijn vijanden zijn overal om me heen en het gevaarl... »