Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Duizend wegen naar Hoop Nu al 18 wegen naar een mooi cadeau<br/><br/>Een frisse kijk op traditionele wijsheid.<br/>Dit onmisbare boek biedt 1000 wijze, geestige en inspirerende geda... »
Tellen Kinderen vinden het leuk om de pluizige stukjes vilt op het juiste plaatje te leggen. Terwijl ze de viltvormen bij het verhaaltje zoeken, leren ze spelenderw... »
Dickens ...off the record Charles Dickens is een internationaal bekende en geliefde meesterverteller. Zijn eerste roman, The Pickwick Papers, geschreven toen hij nog maar 24 jaar oud ... »
Pizza Lang leve de pizza! U heeft nu een boek in handen boordevol verrassende recepten voor pizzas en voor het zelf thuis maken van pizzadeeg. De recepten zijn z... »
Atlas van de biochemie De biochemie is in beweging. Zo komt er steeds meer aandacht voor de... »
Reis naar de maan Elke cultuur waar dan ook ter wereld heeft sinds de prehistorie opgekeken naar de maan deze gebruikt om de tijd bij te houden en zich afgevraagd hoe die er i... »
Vader UNIEK CADEAU VOOR VADER & MOEDERDAG. Zie ook de titel MOEDER<br/><br/>De vaderfiguur heeft een bijna mythisch aura. Afwisselend wordt hij overladen met schu... »