Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Wat & Hoe Italië Wat & Hoe maakt reizen tot een plezier!<br/>* Inspirerende achtergrondartikelen om in de stemming te komen<br/>* Uitgebreide informatie over de bezienswaardi... »
Pizza Lang leve de pizza! U heeft nu een boek in handen boordevol verrassende recepten voor pizzas en voor het zelf thuis maken van pizzadeeg. De recepten zijn z... »
Pizza Vooruitstrevende pizzas met zalm rode ui en paardenbloemblad of met kalfsreepjes champignons en citroen komen in dit boek ruimschoots aan bod maar ook klassi... »
Mijn stamboom Is je oudtante een beroemdheid? Is je grootvader een oorlogsheld? Heb je koninklijk bloed? Bij jouw spannende speurtocht naar de geschiedenis van je familie ... »
iSteve, Steve Jobs in zijn eigen woorden Steve Jobs was een genie, een vernieuwer, een pionier, een visionair en misschien wel de meest geliefde miljardair ter wereld. Hij had de ongeëvenaarde k... »
Dieren van de wereld Carousel boek. Ontdek en ontmoet in dit geweldige pop-up boek meer dan 90 dieren! Strik... »
Inspiratie van 9 tot 5 Eenderde deel van je leven breng je door op je werk. Nu eens gaat het van een leien dakje, dan weer kruipen de uren voorbij. Tijd om wat inspiratie in je wer... »
Het grote boek van TopGear HI! Hier Tom Croose! Nee, niet de superster uit Hollywood en de snelste man op het testcircuit van Top Gear. Ik kom uit Huddersfield en heet gek genoeg hetz... »