Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
GOED door MOOI Nederlandse organisaties zijn mooi. Er werken mooie mensen, die met mooie motieven, in mooie gebouwen met mooie processen mooie producten en diensten voortbr... »
IDEA's voor innovatief ondernemen <i>IDEA’s voor innovatief ondernemen</i> biedt hét antwoord op de vraag die veel bedrijven zich vandaag de dag stellen: hoe te innoveren? Steven de Groot ... »
PM De relatie van de postmoderne mens tot waarheid, kennis en wetenschap is problematisch. Wat betekent dit voor ons onderwijs, wetenschappelijk onderzoek, en o... »
IDEA's voor innovatief ondernemen <i>IDEA's voor innovatief ondernemen</i> biedt hét antwoord op de vraag die veel bedrijven zich vandaag de dag stellen: hoe te innoveren? Steven de Groot st... »
Zoals het is De gedichten in deze bundel zijn geschreven tussen 1979 en 1984, tussen het 25e en 30e levensjaar van de schrijfster. De meeste ervan doen klassiek aan, vanw... »
Relatieschoonheid In Relatieschoonheid beschouwt dr. Steven de Groot een relatie<br/>als een idee tussen en van twee partners. Een idee, een construct,<br/>de relatie als ment... »