Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Schoonheid in organisaties Nederlandse organisaties zijn lelijk. Er werken lelijke mensen, die met lelijke motieven, in lelijke gebouwen en met lelijke processen lelijke producten en d... »
Hun zien het verkeerd Wat is de rol van verhalen in organisaties? Welke verschillende werkelijkheden nemen we waar? Hoe ontdekken we veelal onbewuste patronen in organisaties? Hoe... »
IDEA's voor innovatief ondernemen <i>IDEA’s voor innovatief ondernemen</i> biedt hét antwoord op de vraag die veel bedrijven zich vandaag de dag stellen: hoe te innoveren? Steven de Groot ... »
Het schone in organisaties 'Lezen, dit mooie boek en aan de gang ermee: organisaties mooier maken!'(prof. dr. ir. Mathieu Weggeman)Organisaties zijn lang gedomineerd door de perspectie... »
IDEA's voor innovatief ondernemen <i>IDEA's voor innovatief ondernemen</i> biedt hét antwoord op de vraag die veel bedrijven zich vandaag de dag stellen: hoe te innoveren? Steven de Groot st... »
PM De relatie van de postmoderne mens tot waarheid, kennis en wetenschap is problematisch. Wat betekent dit voor ons onderwijs, wetenschappelijk onderzoek, en o... »
Zoals het is De gedichten in deze bundel zijn geschreven tussen 1979 en 1984, tussen het 25e en 30e levensjaar van de schrijfster. De meeste ervan doen klassiek aan, vanw... »