Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Vechten voor vrijheid <p>Marcus Cornelius Primus wordt als jonge rekruut ingewijd in het harde bestaan van gladiator. Zijn dagen worden beheerst door strikte discipline en afmatte... »
De adelaar en de wolven Het Tweede Legioen zit middenin een campagne om het zuidwesten van Engeland te veroveren. Rome heeft een alliantie met Verica, de leider van de Gallische sta... »
Eagle's Prey Eagle. Bestselling Simon Scarrow's brilliant adventure novels about the Roman... »
Vechten voor vrijheid <p>Marcus Cornelius Primus wordt als jonge rekruut ingewijd in het harde bestaan van gladiator. Zijn dagen worden beheerst door strikte discipline en afmatte... »
When The Eagle Hunts Britain 43 AD: the wife and children of a Roman general fall into the hands of a dark sect of Druids when their ship is wrecked in a storm. The Druids demand... »
De overwinning van de adelaar 43 n.Chr.: centurio Marco trekt met het Tweede Legioen op tegen de BrittanniĆ«rs. Al snel stuiten ze op de eerste hindernis: een brede rivier met op de ander... »
The Generals The second of an epic quartet of novels focussing on two giants of Europeanhistory Wellington and Napoleon. Opening in 1796 and continuing to 1804 itfollows ... »
Onder de adelaar Germania, 42 n.Chr. Quintus Licinius Cato is een nieuwe rekruut in het Tweede Legioen, gelegerd aan de Rijngrens. Het is het meest geharde van het Romeinse l... »