Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Entreetoets Taal voor groep 7 Cito Toetstrainers: de beste manier om je voor te bereiden op de Cito entreetoets groep 7 en de Cito eindtoets basisonderwijs groep 8.<br/><br/>Serie Cito To... »
Leren en oefenen met breuken voor groep 7 en 8 De opgaven zijn onderverdeeld in 30 categorieën, zoals breuken optellen, aftrekken, vermenigvuldigen, delen, de tafels vanvermenigvuldiging, gelijknamig mak... »
Slim oefenen met leessommen Unieke software voor kinderen met dyslexie! Eindelijk de echte hulp waar u al zo lang op zat te wachten!Nadat in groep 3 en 4 de basis is gelegd voor het 'ec... »
Leren en oefenen met ontleden voor groep 7 en 8 De opgaven zijn onderverdeeld in 25 categorieën, zoals het onderwerp, gezegde, lijdend en meewerkend voorwerp, werkwoorden,lidwoorden en zelfstandige naamwo... »
Oefenen met leessommen (redactiesommen) voor groep 6 Dit boek bevat oefenopgaven met lesstof die voldoet aan de kerndoelen voor rekenen in groep 6. Aan bod komen onder andere breuken, rekenen met geld, gewichts... »
Slim oefenen met begrijpend lezen voor groep 6 SLIM OEFENEN met begrijpend lezen voor groep 6 Na de eerste stappen begrijpend lezen te hebben gezet met SLIM OEFENEN met begrijpend lezen voor groep 5, kan ... »
Entreetoets Rekenen voor groep 7 Cito Toetstrainers: de beste manier om je voor te bereiden op de Cito entreetoets groep 7 en de Cito eindtoets basisonderwijs groep 8.<br/><br/>Serie Cito To... »
Met leessommen (redactiesommen) SLIM OEFENEN met leessommen (met voorleesfunctie: de software leest uw kind hardop voor!)Unieke software voor kinderen met dyslexie! Eindelijk de echte hulp ... »
Entreetoets Cito Toetstrainers: de beste manier om je voor te bereiden op de Cito entreetoets groep 7 en de Cito eindtoets basisonderwijs groep 8.<br/><br/>Serie Cito To... »