Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Actiepakket herontdekkingen CADEAUBOEKJE -- CADEAUBOEKJE -- CADEAUBOEKJE<br/><br/>Dat Stella Petersen en haar leerling Christian elkaar liefhebben, mag niemand weten. Toch gaat deze nov... »
Het begin van iets Samengesteld en vertaald uit het Duits door Gerrit BussinkAls Harry Hoppe op oudejaarsavond zijn schip mist, gaat hij niet naar huis, maar de kroeg in. Thuis... »
Duitse les De 21-jarige Siggi Jepsen bevindt zich in de jaren vijftig in een heropvoedingsgesticht in de omgeving van Hamburg. Als hij in de les Duits opdracht krijgt... »
Een dure grap 'Alles, buren, was aan Frietjoff Feddersen normaal: de maat van zijn schoenen, zijn inkomen, ook zijn gierigheid, die men hier zuinigheid noemt. (...) Maar a... »