Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Mannetje Jas Mannetje Jas heeft het altijd ijs- en ijskoud, of het nou winter of zomer is. Hij stookt zijn kachel altijd zo hoog op, dat niemand meer langs wil komen. Daa... »
Calder-De draad van Alexander Alexander heeft een draad...
Daarmee kan hij alles maken wat hij in zijn hoofd ziet.
Hij vindt de handigste dingen en de grappigste dieren uit. Als hij met... »
Tippie de verhalenvangster Op een dag tovert de heks Gruizegok alle boeken weg. Maar zonder verhalen om voor te lezen vallen de kinderen niet in slaap en wordt iedereen ongelukkig.
Hoe... »
Het grote Aadje Piraatje luisterboek Op dit luisterboek staan wel 15 verhaaltjes over de stoere, lieve, dappere piraat Aadje Piraatje van schrijfster Marjet Huiberts, voorgelezen door de onnavol... »
Rintje en zijn vriendjes Rintje heeft twee beste vriendjes. Henriëtte en Tobias. Het liefst doen ze alles samen. Naar school gaan, naar het strand of de kermis. Of ze maken samen ee... »
Mannetje Jas Er was eens een mannetje dat het altijd koud had. In de herfst, in de winter, in de lente, en zelfs in de zomer, als buiten de zon scheen. Altijd zat hij in ... »
Olle wist zeker dat hij geen bril nodig had Olle weet het zeker: hij heeft géén bril nodig.Juf, zus, papa en mama denken daar anders over.Maar Olle verkiest zijn eigen avontuurlijke kijk op de wereld... »