Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
IJsland De krachten die de aarde vorm gaven zijn nog werkzaamMet de auto(bus) over de rondweg Hringvegur langs de hoogtepunten van IJsland: watervallen, geisers, the... »
Hoogeveen 1883 HOOGEVEEN 1883In de voetsporen van Vincent van GoghRonald Wilfred Jansen“Hoogeveen zelf vind ik hoe meer ik in deomstreken rondloop, hoe langer hoe mooiere... »
Anne Frank Ronald Wilfred Jansen bezocht Anne Franks woonadressen in Frankfurt am Main, Aken en Amsterdam, haar onderduikadres Het Achterhuis en de concentratiekampen W... »
Parkstad Arnhem KIJKEN NAAR ARNHEMArnhem is een levendige stad waar mensen wonen, werken en zich ontspannen. Bossen, glooiende heidevelden en de uitwaarden van de Rijn en de... »
FOTOGRAFIE IN ARNHEM 1840-1910 Wanneer verschenen de eerste fotografen in Arnhem ? Hoe werkten zij en met wat voor apparatuur ? Welke onderwerpen kozen zij en wat was hun sociale status ? ... »
Amsterdam Toen en Nu Het fotoboek laat de markante plekken in de historische binnenstad van Amsterdam zien die herinneren aan het levenvan Vincent van Gogh. Het is een sensatie o... »
GROETEN UIT RUINEN Ronald Wilfred Jansen zocht tal van oude foto's en prentbriefkaarten van Ruinen op en maakte vervolgens van elke oude foto en prentbriefkaart een recente fot... »