Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Sergio Peter, Peter Goossens en Roger van Damme Never change a winning team. Dit boek is het vervolg op de gelijknamige bestseller van afgelopen najaar met meer dan 25.000 verkochte exemplaren!In dit tw... »
Heerlijke aardbeirecepten van Roger Van Damme Aardbeien uit Hoogstraten smaken lekker zoet en maken van elk dessert een feest.<br/>In dit boek presenteert Roger van Damme 40 kleurrijke recepten met aardb... »
Bakken met Roger van Damme "Bakken met Roger van Damme<br/>Verras je vrienden en huisgenoten met lekkere sandwiches, roombotercroissants of echt Frans stokbrood, met krakend verse koff... »
Het beste van Roger van Damme Njam!-chef en meester -patissier Roger van Damme weet hoe hij de harten culinair moet veroveren en die kennis wil hij graag met u delen. In dit boek heeft hi... »
De Dagschotel "De Dagschotel: 36 succesrecepten van njam-chefs<br/>Peter Goossens, Johan Segers, Chiara van Emrik, Peppe<br/>Giacomazza, Jan Buytaert en Roger van Damme.<b... »
Njam : Soep! Met recepten van o.a.:Roger van DammeJohan SegersJan Buytaert Dominique PersooneDagny Ros Asmundsdottir Peppe Giacomazza »
Sergio Herman, Peter Goossens & Roger Van Damme Never change a winning team. Dé bestseller van vorig najaar is klaar voor een vervolg. Het nieuwe boek laat alweer op een frisse, sprankelende en moderne ma... »
Roger Van Damme desserts 'Chef van het jaar 2010','Beste patissier ter wereld 2017', een Michelinster, een zevende boek, ... Op 25 jaar tijd heeft Roger van Damme alle topingrediënt... »
Smossen mag Smossen Mag! is het plezantste kookboek voor kinderen en hun ouders of grootouders. Sterrenchef Roger van Damme laat zien hoe je aan de hand van eenvoudige f... »
Het gebak <p>In <em>Het gebak</em> bundelen toppatissier Roger van Damme en hobbykok Claudia Allemeersch hun krachten om je te trakteren op de meest verrukkelijke cake... »