Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De Franse slag Fotografe Eva Boterenbrood is op zoek naar de liefde. Ze heeft een profiel aangemaakt op verschillende datingapps, maar helaas blijft haar zoektocht nog zond... »
Uit het uniform Van brandweer tot politie en van chef-kok tot barman: welk uniform het ook is, het transformeert de drager ervan meteen. In deze romantische verhalenbundel s... »
Een melodie voor Melody ‘Een melodie voor Melody’ van Renée Olsthoorn is een heerlijk, zwoel kort verhaal. Melody Morel weet niet wat haar overkomt als ze een e-mail krijgt va... »
Plankgas, Sabine <p>Sabine wordt als enige vrouwelijke sollicitant uit ruim 70 sollicitanten gekozen om de opleiding tot ambulancechauffeur te volgen. Nadat ze met vlag en wi... »
Johan Cruijff Dit boek vult een voorheen ongeschreven bladzijde uit Cruijffs biografie. Over nieuwe vrienden en vijanden, hevige conflicten en prachtige acties.
Vraag het aan Veerle <p>'Vraag het aan Veerle' is het eerste deel van de Sportschooltrilogie van Renée Olsthoorn. De 23-jarige Veerle bezoekt al jaren trouw haar sportschool als... »
Slipperdagen en zomerjurken 'Slipperdagen en zomerjurken' is een bundel waarin acht heerlijke zomerse feelgoodverhalen zijn opgenomen die zich allemaal in Nederland afspelen. Laat de wi... »
De Franse slag <p>Fotografe Eva Boterenbrood is op zoek naar de liefde. Ze heeft een profiel aangemaakt op verschillende datingapps, maar helaas blijft haar zoektocht nog z... »
Als de avond valt Italiaanse mannen charmant? Nou, niet allemaal, concludeert Angela. Ze is nog maar net in Florence, of ze loopt – letterlijk – tegen de onvriendelijke Br... »