Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Ridder Roa en de gevaarlijke draak Hilarische en spannende leesserie op AVI M5 over de stoere ridder Roa. Of is het prinses Roa? In dit moderne sprookje is niets wat het lijkt. In dit eerste d... »
Hoe beroof je een bank? Max en zijn beste vrienden Lotte en Mo zijn bezorgd om de zwartvoet-bunzing. Die wordt met uitsterven bedreigd. Maar om het dier te redden is veel geld nodig... »
Het lammetje dat een varken is - Sluit aan bij de Jeugdboekenmaand: Je bent wie je bent<br/>- Maakt gender en identiteit voor kleuters bespreekbaar<br/>- Met schattige illustraties<br/><br... »
Het gras lacht groen » Een hoopgevende blik op het klimaat voor jongeren en volwassenen» Bundelt gloednieuwe kortverhalen en gedichten van o.a. Joke van Leeuwen, Jens Meijen,Ma... »
op zoek naar een sint Spannend boek over Sinterklaas op AVI M3, speciaal voor kinderen die net leren lezen. Als Faat hoort dat Sint niet komt, gaat ze op zoek naar een andere sint... »