Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
SUIKERSPIN Doen wat nodig is. Dat is het uitgangspunt. Generaties ondervinden schade van wanbeleid en oorlog. Wij zijn er om elkaar maar ook onszelf te helpen. Het gaat... »
WACHTEN OP HET TEKEN Een gedicht moet iets zeggen...en dat niet zeggen. Geschreven vanuit de belevingswereld van een vrouw op leeftijd. Dat leverde een bundeltje op dat ik in eig... »
SUIKERBEESTEN Doen wat nodig is. Dat is het uitgangspunt. Generaties ondervinden schade van wanbeleid en oorlog. Wij zijn er om elkaar maar ook onszelf te helpen. Het gaat... »
TOERMALIJN Hoewel ik er trots op ben dat het mij gelukt is om boekjes uit te geven in eigen beheer besef ik ook dat er tekortkomingen aan kleven. Dit houdt mij niet teg... »
DE VRIJHEID WENKT Nadat ik een boekje maakte naar aanleiding van het oorlogsverslag van mijn vader, besloot ik om enkele gedichten van mijzelf te gaan bundelen. Hoewel er niet... »
WUIVEND PLUIMPJE De bundel heeft geen motto. Het is een opeenstapeling van gedichten. Hoewel een aantal verzen ook als één geheel kunnen worden gelezen zijn het merendeels ... »
AMARYLLIS ROOD we moeten rennen springen duiken vallen opstaan en weer doorgaannou dag adieu het ga je goed !Naar een liedje van Herman van Veen »
AMARYLLIS ROOD opzij opzij opzijmaak plaats maak plaats maak plaatswij hebben ongelofelijke haastwe moeten rennen springen duiken vallen opstaan en weer doorgaannou dag adi... »
OORLOGSPLUIMPJES Mijn doelgroep is op de eerste plaats: mensen die van waargebeurde verhalen houden en iedereen die het leuk vindt om dit boekje te lezen of cadeau te geven. »
KATHARSIS III Ik, als auteur, heb mijn gedichten verzameld en samengebracht met de gefantaseerde wereld van onze hond Tigerlily. Mijn schrijversnaam heb ik veranderd in ve... »