Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
WACHTEN OP HET TEKEN Het volgende gedicht publiceerde ik op 'Gedichtennet' op 8 Oktober 2020 in de categorie 'overlijden'. WIJ DE DODENde dunne scheidslijntussen hemel en aardec... »
VLINDERTUIN Tien jaar geleden besloot ik om me met taal bezig te gaan houden. Het begon met het schrijven van haiku's. Later ontstond de behoefte aan het schrijven en pu... »
GEFILTERD LICHT Mijn doelgroep is op de eerste plaats: mensen die van gedichten houden en iedereen die het leuk vindt om dit boekje te lezen of cadeau te geven. »
OORLOGSPLUIMPJES Mijn doelgroep is op de eerste plaats: mensen die van waargebeurde verhalen houden en iedereen die het leuk vindt om dit boekje te lezen of cadeau te geven. »
VANITAS De bundel heeft twee delen. Korte gedichten in het eerste gedeelte. Het tweede deel bestaat uit een reeks frases die tezamen een lang gedicht vormen. Voor mi... »
TERUGBLIK opzij opzij opzijmaak plaats maak plaats maak plaatswij hebben ongelofelijke haastwe moeten rennen springen duiken vallen opstaan en weer doorgaannou dag adi... »
DE STORTBUI VOORBIJ Vooral voor studenten was het in het jaar 2000 nog behoorlijk pittig om zelfstandig naar verre oorden te vertrekken voor werk of studie. Dit verslag is een t... »
SMALL WORLD De bundel heeft een motto: OORLOG en VRIJHEID. Het is een opeenstapeling van gedichten. Hoewel een aantal verzen ook als één geheel kunnen worden gelezen. »
VERBROKEN KETENEN Oorlog & Ouderdom. Het is een opeenstapeling van teksten. Hoewel een aantal verhalen ook als één geheel kunnen worden gelezen zijn het merendeels superkort... »
24 pluimpjes Als je in een kliniek voor depressieve ouderen verblijft valt je één ding als eerste op: het zwijgen en het staren. Ik maakte er een gedichtje over op 17 m... »