Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
niveau 4 en 5 In dit boek wordt stilgestaan bij de vele facetten die het werken met mensen met verstandelijke beperkingen kenmerken en hoe de zorg kan worden ingevuld. Naa... »
Mensen met een verstandelijke beperking Aan dit boek werken mee Kim van den Bogaard, Jan Boonen, Jac de Bruijn, Carmen van Bussel, Petri Embregts, Noud Frielink, Sanne Giesbers, Lex Hendriks, Piete... »
Mensen met een verstandelijke handicap <p>Dit boek gaat in op de actuele ontwikkelingen in de zorg voor mensen met een verstandelijke handicap. </p><p>Het is bestemd voor de opleiding tot verpleeg... »