Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Circus Bodoni Steven Sterk is dol op het circus. Wanneer hij hoort dat Circus Bodoni in de stad is en met financile problemen kampt biedt hij zijn hulp aan. Vanaf dat mome... »
Eerste babyboekje Knisperboekjes zijn erg geliefd bij baby's. Het moet voor heneen bijzondere ervaring zijn om het boekje in hun vuistje tehouden en dan het krakende geluid te... »
Knutselsmurf smurft het weer Het regent al dagenlang zonder ophouden in het Smurfendorp en dat vinden de Smurfen helemaal niet fijn. Knutselsmurf weet raad hij bouwt een heuse weermachin... »
De dappere draak Wanneer Potige Smurf een tochtje maakt op het meer, ziet hij opeens een vreemde schaduw opduiken achter hem. Het reusachtige reptiel blijkt een draak te zijn... »
De twaalf werken van Steven Sterk Elk jaar trekt de kermis van Blijdenburg vele bezoekers van heinde en verre. Steven Sterk is net als alle jongetjes van zijn leeftijd dol op kermissen. Hij o... »
Het grote strip-leesboek Bij de smurfen gebeurt er altijd wel wat: Knutselsmurf heefteen nieuwe uitvinding, Lolsmurf plaagt iedereen met zijngrappen, Smurfin wil gaan trouwen... In d... »