Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een Incareis naar aarde en hemel Juan gaat naar de heilige Incastad Machu Picchu om zijn verbinding met de erfenis van de Inca’s te versterken na zijn opleiding tot sjamanistisch heler. In... »
Een innerlijke reis in Machu Picchu De roman verhaalt de metamorfose van de 'Ik' en toont de geestelijke wereld vanuit het perspectief van de eeuwenoude Incakosmologie. De hoofdpersoon Noa rei... »
Het Arnolfini mysterie Door een bijzondere ontmoeting wordt kunstenaar Onno van Son geconfronteerd met oude, onverwerkte ervaringen uit zowel zijn jeugd als uit een vorig leven in ... »
Het pad van je hart De grote reis van het leven is er om uiteindelijk vervulling te vinden in wie je werkelijk bent. Daarvoor hebben we ons te verbinden met vele delen van onsze... »
Een Incareis naar aarde en hemel De ik-figuur gaat naar de heilige Incastad Macchu Pichu om zijn verbinding met de erfenis van de Inca’s te versterken na zijn opleiding tot sjamanistisch h... »
De tempels van het hart 'De tempels van het hart' beschrijft de ervaringen van de hoofdpersoon die de 9 tempels van het hart bezoekt. Elke tempel staat voor een bepaalde emotie, zoa... »
JeZelf zijn JeZelf zijn (via het sjamanistische pad) combineert levensaspecten en opgedane levenswijsheid met kennis, opvattingen en inzichten vanuit het sjamanisme in e... »
Verder gaan na een echtscheiding Verder na een echtscheiding is een zelfhulpboek voor gescheiden ouders. Veelal gaat de communicatie na de scheiding stroef. Dit boek helpt om daar zicht op t... »
Levensvragen voor groter bewustzijn Levensvragen voor groter bewustzijn is een praktisch boek vol met indringende vragen die je zullen helpen om ervaringen, overtuigingen, weggestopte delen van... »