Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een Incareis naar aarde en hemel De ik-figuur gaat naar de heilige Incastad Macchu Pichu om zijn verbinding met de erfenis van de Inca’s te versterken na zijn opleiding tot sjamanistisch h... »
De pelgrim en het ongeziene De hoofdpersoon uit Peter Geraedts’ roman De pelgrim en het ongeziene bezoekt het legendarische Machu Picchu in Peru. Als hij zich buiten de toeristische r... »
Verder gaan na een echtscheiding Verder na een echtscheiding is een zelfhulpboek voor gescheiden ouders. Veelal gaat de communicatie na de scheiding stroef. Dit boek helpt om daar zicht op t... »
Een innerlijke reis in Machu Picchu De roman verhaalt de metamorfose van de 'Ik' en toont de geestelijke wereld vanuit het perspectief van de eeuwenoude Incakosmologie. De hoofdpersoon Noa rei... »
De wereld van levende energie Tussen 2013 en 2016 verscheen de vierdelige Engelstalige serie The Path of the Energetic Mystic. Deze boeken – waarin de oude wijsheid van de Incasjamanen ... »
Het pad van je hart De grote reis van je leven is er om uiteindelijk vervulling te vinden in wie je werkelijk bent. Daarvoor hebben we ons te verbinden met de vele delen van ons... »
JeZelf zijn JeZelf zijn mengt in een verhaal levensaspecten en opgedane levenswijsheid met kennis, opvattingen en inzichten vanuit het sjamanisme. De lezer wordt op een ... »
De tempels van het hart 'De tempels van het hart' beschrijft de ervaringen van de hoofdpersoon die de 9 tempels van het hart bezoekt. Elke tempel staat voor een bepaalde emotie, zoa... »