Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De Romeinse Katakomben in Valkenburg Honderd jaar geleden, in de zomer van 1910, werd in een mergelgroeve te Valkenburg een uniek project geopend voor het publiek. Het was een van de eerste attr... »
De magie van de Camino Duizenden pelgrims lopen de Camino. Dat levert een schat aan verhalen op, die mondeling overgedragen worden maar vaak ook opgeschreven. In De magie van de Ca... »
Museum Romeinse Katakomben Valkenburg Meer dan honderd jaar geleden, in de zomer van 1910, werd in een mergelgroeve <br/>te Valkenburg een uniek project geopend voor het publiek. Het was een van ... »
De diamantenroof Op 16 april 1942 werden alle diamantairs van het Rijksbureau voor Diamant opgeroepen met hun sierdiamantenvoorraden te verschijnen in het beurslokaal aan het... »
Rituelen Wat zijn rituelen? Waar en hoe manifesteren ze zich, en hoe moeten we actuele trends in rituelen beoordelen? Zoals het applaudisseren voor een langsrijdende ... »