Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Staat en taboe Welke rol speelt de staat als het gaat om de beschikking over leven en dood?In dit spraakmakende boek werpt succesauteur Paul Frissen nieuw licht op het actu... »
Het geheim van de laatste staat De vrijheid van de burger berust op zijn fundamentele recht op geheimen. Van de staat verwacht de burger transparantie. Om de vrijheid van de burger te besch... »
De staat van verschil In Nederland koesteren we het verschil. Zestien miljoen individuen, allemaal anders. Dat is wat ons als ideaal wordt voorgehouden in commercie en cultuur. In... »