Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Oud-West Bibliotheek van Amsterdamse herinneringen deel 1<br/>Onder redactie van Paul Arnoldussen en Alice van Diepen<br/><br/>Oud-West vertelt vele verhalen. Toen He... »
Het geluid van de stad Wie het geluid van de stad Amsterdam zoekt in literaire verhalen, kan een beroep doen op een koor van auteurs die de stad bezingen of vervloeken. Uit dat koo... »
Nieuw-Zuid Bibliotheek van Amsterdamse herinneringen deel 2<br/>Onder redactie van Paul Arnoldussen en Alice van Diepen<br/><br/><br/>Nieuw-Zuid, of Plan Zuid, vertelt ... »
Verdachte portretten Verdachte portretten<br/>Rechtbanktekeningen<br/><br/>Paul Arnoldussen<br/><br/>De rechtbanktekening bestaat bij de gratie van een fotografeerverbod in de re... »
Watergraafsmeer Bibliotheek van Amsterdamse herinneringen<br/>Onder redactie van Paul Arnoldussen en Ellen Grabowsky<br/><br/><br/>Dit negende deeltje van de Bibliotheek van... »
Reynders Café Reynders: Pleisterplaats van 'extreme figuren', trefpunt van een paar generaties bohémiens op het Leidseplein. De herinneringen aan de 'gouden tijd' z... »
Amsterdams lijflied Wat is het mooiste, beste, geestigste, ontroerendste, interessantste,... »
Noord Bibliotheek van Amsterdamse herinneringen deel 4<br/>Onder redactie van Paul Arnoldussen en Carolien Sch?nfeld<br/><br/><br/>Amsterdam-Noord vertelt vele ver... »