Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Kleedkamer in kindertijd ‘Toen ik haar zag zitten achter het smeedijzeren hekwerk tussen café en biljartzaal, kon ik haar gelaatstrekken niet meteen goed onderscheiden. Buiten sch... »
Aardige jongens In de omgeving van Parijs staat het lyceum Valvert, bestemd voor jongens uit rijke, liberale kringen. Deze jongens zijn vrijwel allemaal door hun ouders in d... »
Het gras van de nacht Op een wandeling door Montparnasse glijdt de Parijse schrijver Jean onverhoeds weg in een bres in de tijd: is hij terug in 1966? Zijn vriendin Dannie R. werd... »
Trilogie van een beginnend schrijverschap Afwezige ouders, een vroeggestorven broer, een schooltijd op internaten, moeizaam overleven en het Parijs van de jaren zestig – ziedaar de elementen die de... »
Het gras van de nacht Op een wandeling door Montparnasse glijdt de Parijse schrijver Jean onverhoeds weg in een bres in de tijd: is hij terug in 1966? Zijn vriendin Dannie R. werd... »
Het circus komt voorbij 'Het circus komt voorbij' is een liefdesgeschiedenis tegen de achtergrond van het Parijs uit het begin van de jaren zestig. Vanaf hun eerste toevallige ontmo... »
Chevreuse ‘Voor het eerst in vijftien jaar speelde de naam van die vrouw hem door het hoofd, en die zou op zijn beurt ongetwijfeld de herinnering oproepen aan andere... »
In het café van de verloren jeugd Een Parijs' café in de jaren zestig, bezocht door een allegaartje van marginale figuren: jongeren met vage artistieke aspiraties, oudere jongeren, die al ee... »
domReadyCallbacks.push( function() { new Error('Sorry, dit kan je alleen doen als je ingelogd bent. Als je nog geen lid bent, kun je dat hier worden.'); });