Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De zin van mijn leven Soms bekruipt ons de vraag: Waar is het allemaal voor en wat is Gods bedoeling met dit leven? Het leven voelt soms zo leeg en nutteloos. Bij sommigen lukt he... »
Moed houden Er zijn op z'n minst drie soorten redenen waarom we de moed kunnen verliezen: ons leven is moeilijk, onze toekomst is donker en zwaar, of God is ver weg. Vaa... »
Echt geloven We kunnen het erover eens zijn dat we moeten geloven, dat het geloof een gave Gods is en dat onze zaligheid ervan afhangt. Maar wat is geloven eigenlijk?Dit ... »
Leven en Licht 2017 Leven en licht heeft al sinds jaren een gewaardeerde plaats in een groot gedeelte van de gereformeerde gezindte. Ieder jaar werken zes ervaren auteurs mee aa... »
Gij waart mijn Hulp Dit boek verscheen ter gelegenheid van het jubileum van ds. A. Moerkerken als docent aan de Theologische School van de Gereformeerde Gemeenten. De bundel bev... »
Heilig willen leven Denk niet dat Gods kinderen farizeeĆ«rs worden. Gods wil is hun wet, maar ze moeten niets hebben van veruiterlijking van de godsdienst. Anderzijds kunnen ook... »
Diep ontzag Gods Woord is tegendraads, soms schokkend. Jammer dat die kant vaak vergeten wordt. Het evangelie is precies het tegenovergestelde van wat je zou verwachten ... »
Met hart en ziel In dit boek leer je om in elke situatie in je dagelijks leven heel snel in je centrum te geraken, in je kracht, in contact met je innerlijke wijsheid. Je kri... »
Een mooie leeftijd Voor ouderen is er nog veel te doen: raad geven, meesturen, meelijden, luisteren. Er is tijd om te bidden, te denken, naar Psalmen te luisteren, een goed boe... »