Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Tengo que hacer pipi 'Tengo que hacer pipí,' dice Bram cuando los dos se sientan
en la bicicleta.
'Puedes aguantarte un poquito?' pregunta papá. Tengo que comprar pan.
'Pero da... »
Je dois faire pipi A peine monté sur le vélo Bram dit: `Je dois faire pipi.
`Tu peux te retenir encore un petit moment? lui demande Papa `Je dois aller chercher du pain.
`Pre... »
Ik wol gjin broerke ! Muisje Wobbeltsje wil absoluut niet dat mama een babyjongetje krijgt. Ze bedenkt allemaal slimme plannen, opdat het babybroertje het huis niet in kan. Prente... »
In de tuin Van tomaten, courgettes en sla tot druiven en aardbeien: het blijft leuk om je eigen groente en fruit te kweken. In dit kleurrijke en inspirerende prentenboe... »
The competition Pims parents tell him to throw his goldfish Harry into the canal when they go on a holiday.
Feeling sad, Pim leaves for their holiday home at the sea, where ... »
Naar de markt Kramen vol groente, brood, vis en kaas, maar ook met olijven en nootjes, bloemen, kleding en stoffen. Marktkooplui die hun waren aanprijzen. Een terrasje of ... »
Les super copains Ecureuil et ses amis participent à une course dans la forêt. Ils sont bien décidés à gagner, mais ce nest pas si facile. Pourtant, les animaux vont déc... »
Nippertje Elke ochtend hetzelfde liedje: het is tijd om naar school te gaan maar Nippertje wil nog even een liedje oefenen op de piano, zijn cavia moet nog eten, de au... »
Ich muss so dringend `Ich muss Pipi, sagt Bram, als sie gerade aufs Fahrrad steigen.
`Kannst du es noch aufhalten? fragt Papa. `Ich muss noch Brot kaufen.
`Nicht so lange, ich mu... »