Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het hotel aan het einde van de wereld Weg met mij! Dat is Mariannes liefste wens wanneer ze zich in Parijs in de Seine stort. Maar het lot beslist anders: ze wordt gered. Marianne, die geen woord... »
De boekenapotheek aan de Seine ‘Een boek dat je gelukkig maakt!’ The IndependentIn zijn boekenapotheek in Parijs – een schip op de Seine – verkoopt boekhandelaar Jean Perdu romans ... »
De verhalenfluisteraar van Parijs <p>De verhalenfluisteraar van Parijs is de nieuwe roman van Nina George, auteur van de bestseller De boekenapotheek aan de Seine.</p><p>Jean Perdu is terug i... »
Het boekenschip van Parijs <p>In de nieuwe roman van Nina George, het vervolg op <em>De boekenapotheek aan de Seine</em>, volgen we boekverkoper Jean Perdu. Na vier jaar in de Provence... »
De Boekenapotheek aan de Seine <p>In zijn boekenapotheek in Parijs, een schip op de Seine, verkoopt boekhandelaar Jean Perdu romans als medicijn voor de kwalen van het leven. Hij weet prec... »
De boekenapotheek aan de Seine In zijn boekenapotheek in Parijs - een schip op de Seine - verkoopt boekhandelaar Jean Perdu romans als medicijn voor de kwalen van het leven. Hij weet preci... »
Wie kan de vloek verbreken? <p><i>Wie kan de vloek verbreken? </i>is het tweede deel in de serie De geheime bibliotheek, geschreven door Nina George en Jens J. Kramer. In dit deel sta... »
Het boekenschip van Parijs <p>In de nieuwe roman van Nina George, het vervolg op <em>De boekenapotheek aan de Seine</em>, volgen we boekverkoper Jean Perdu. Na vier jaar in de Provence... »
Zomerwind In Zomerwind van Nina George brengt de intellectuele Parisienne Claire Cousteau net als ieder jaar met haar gezin de zomer door in Bretagne. Dit jaar is Juli... »
domReadyCallbacks.push( function() { new Error('Sorry, dit kan je alleen doen als je ingelogd bent. Als je nog geen lid bent, kun je dat hier worden.'); });