Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
The choice (De keuze) <p>Travis Parker heeft alles wat hij maar kan wensen: een leuke baan, goede vrienden en een prachtig huis. Hij geniet met volle teugen van het leven en is er... »
Safe Haven Het kleine stadje Southport in North Carolina wordt opgeschud door de komst van een mysterieuze vrouw. De mooie maar introverte Katie lijkt vastbesloten zich... »
Droomland <p>Een nieuwe must-have – onvervalste romantiek van de schrijver van <em>De wens</em> en <em>The Notebook</em></p><p>Colby Mills droomde ooit van een muzik... »
Lieve John <p>‘Nicholas Sparks weet hoe hij de juiste snaar moet raken.’ <em>Daily Mail</em>
John Tyree weet niet wat hij met zijn leven en zijn toekomst... »
Nights In Rodanthe A love affair pushed to the brink ...Adrienne Willis must rethink her... »