Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De campus <p>Cleo van Laerhoven gaat vijf maanden studeren aan de University of Alberta in Canada. Ze heeft het aanvankelijk enorm naar haar zin, tot een van Cleo’s ... »
Paradijsvogels <p>De eigenzinnige journaliste Tara Linders vertrekt naar Aruba voor een commerciële reportage over jonge succesvolle carrièrejagers. Als ze een Vlaams me... »
Vuurduivel <p>Australië in de greep van een terrorist. Een vader riskeert alles om zijn zoon te redden. </p><p>Een warme zomerse dag. Een jong gezin geniet van een p... »
De campus Cleo van Laerhoven gaat vijf maanden studeren aan de University of Alberta in Canada. Ze heeft het aanvankelijk enorm naar haar zin; de kennismaking met de c... »
Nachtvlinders <p>Van de boeken van Nathalie Pagie zijn al meer dan 350.000 exemplaren verkocht in Nederland en Vlaanderen</p><p>Een alcoholverslaving gooit het leven van j... »
Rio Grande <p>‘Soms lijkt het net een filmscript, je waant je echt in warm en stoffig Mexico! Echt een heerlijk spannend boek om bijvoorbeeld mee te nemen op vakantie... »
Helsinki <p>‘Een van de beste Nederlandse thrillerschrijvers.’ M.J. Arlidge</p><p>Tweevoudig winnaar van de ThrillZone Award voor Beste Nederlandstalige Thriller<... »
Familieweek Domburg <p>Een spannend kort verhaal van Nathalie Pagie</p><p>Elk jaar komt de familie Bijsters samen in hun vakantievilla in de duinen van Domburg. Maar dit jaar ro... »
Cake <p>Zeer kort verhaal van Nathalie Pagie</p><p>Sarah heeft het niet zo op haar vreemde buurman Frank. Als hij op een dag dreigend op de deur klopt, maakt ze e... »