Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De grot <p>Een spannend kort verhaal van Nathalie Pagie</p><p>Om inspiratie voor haar nieuwe boek op te doen, vertrekt Nova Verbeek een week naar Hawaï. Na een trip... »
Camping Oosthoek <p>Verkozen tot Beste Nederlandse Vrouwenthriller 2021</p><p>Als echtscheidingsadvocate Diana van Assendelft onverwacht haar kapitale villa wordt uitgezet en... »
Camping Oosthoek <p>Voor de fans van <em>Undercover</em> en <em>Penoza</em></p><p>Als echtscheidingsadvocate Diana van Assende... »
De toneelclub <p>Elin zoekt na een verbroken traumatische relatie haar heil in een nieuwe stad en een nieuwe baan. Ze wil helemaal opnieuw beginnen en haar verleden achter... »
Paradijsvogels <p><em>Paradijsvogels</em> is het beste boek van Nathalie Pagie tot nu toe!
De eigenzinnige journaliste Tara Linders vertrekt naar Aruba voor een ... »