Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Bitterzoete Smart “Zeker, liefde is zo bitterzoet, en zolang we in deze wereld zijn, heeft ze nooit een volkomen zoete zoetheid, omdat ze niet volmaakt en ook nooit puur ver... »
Inferno Inferno
Gerrit, vijfenvijftig jaar, trotse knappe Hollander die iets van zichzelf heeft gemaakt, ontmoet de vijfentwintigjarige Italiaanse arts Beato, die me... »
De hemel op aarde In een wereld vol van haat en strijd tussen mensen ontstaat bij velen eengevoel van machteloosheid en angst voor de toekomst. De enkeling, dieverlangt naar v... »
Aanschouwen van het denken In Aanschouwen van het denken wordt de specifieke spirituele weg van het Avondland(Europa) beschreven, die voortvloeit uit enerzijds de oude Griekse Myst... »
Posthumanisme De transhumanisten zijn niet bereid zich te verdiepen in de zin en de<br/>betekenis van het fysieke lichaam op zich. Ze willen er eenvoudigweg van<br/>af, na... »
Cherchez la lumière qui se lève à l'Occident Cherchez la lumière qui se lève à l'Occident Mieke MosmullerLa peur, le doute, l'incertitude, la maladie, la solitude, la mort..... Ce sont des événemen... »
Een kind is een zichtbaar geworden liefde Een kind is een zichtbaar geworden liefde.Deze woorden van de romantische dichter Novalis drukken de ontroering uit die mensen voelen bij het zien van een ki... »