Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Bij verdiensten Met de scheiding van de buren nog vers in het geheugen hebben ook Marcel en Charlotte zo hun probleempjes. Kiekeboe zit volop in een midlifecrisis hij koopt ... »
Kunst en vliegwerk Wat is het verband tussen het gestolen meesterwerk Moeder en kind van Rococo Granada en het kitscherige schilderijtje dat Charlotte voor haar verjaardag cade... »
De aqua-rel Kiekeboe wordt op klaarlichte dag ontvoerd door de Pazhop, een wereldwijde organisatie van geheime diensten. Het wordt Kiekeboe al snel duidelijk waarom hij ... »
Een zakje chips Een inbreker levert de inhoud van een doosje aan Daisy Bell. Zij probeert de inhoud vanuit de VS naar Europa te smokkelen door deze te verpakken in een zakje... »
Drempelvrees Kiekeboe Charlotte en Konstantinopel zijn met vakantie in het dorpje Kortebroek. Toevallig ontdekt Konstantinopel er het lijk van een journalist. Kort daarop... »
Blond en Blauw Firmin Van de Kasseien krijgt het bezoek van een zekere Beacute De Laer. Ze beweert zijn dochter te zijn uit een kortstondig avontuur met haar moeder An. Ze ... »
Kiekeboeket Geen verhaal of kortverhaal deze keer maar 44 gags grappen verteld op een bladzijde rond het familieleven van de familie Kiekeboe eten reizen cafs en vriendj... »
De Himbagodin Wanneer Kiekeboe een reis naar Namibieuml heeft geboekt voor de hele familie wordt Charlotte al meteen ongerust. Niet onterecht blijkt algauw want ook Van de... »
De zoete regen In het stadsstaatje ItsiPitsi heerst verdeeldheid tussen de twee staatshoofden de tweelingbroers Edgard en Gerard. Die onenigheid uit zich in gigantische taa... »