Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Koken met Kikker Kikker en zijn vriendjes houden van eten.
Van een gezellig ontbijt tot zomersoep, van worteltjes uit de tuin van Haas tot een feestelijke taart van Varkentje... »
Driedubbel feest met Kikker Beertje is jarig. Maar waar is zijn cadeautje? Kikker en zijn vriendjes hebben een dag vol verrassingen georganiseerd.
Als het regent kun je niet buiten pic... »
Welk seizoen is het, Kikker? <p>Op een ochtend wordt Kikker wakker en hij merkt meteen dat er iets veranderd is. De zon schijnt en het is niet meer zo koud. Hij voelt lentekriebels! Ki... »
Kikker vloerpuzzel Vloerpuzzel Kikker van Max VelthuijsMooie grote stevige vloerpuzzel van... »
Frog and the Stranger When a rat comes to live at the edge of their wood, most of the animals reject him. But Frog, who is friendly by nature, decides to find out if Rat is really... »
Kikker en de vreemdeling mini display Op een dag komt een vreemdeling in het bos wonen. Rat. Eend waarschuwt dat ratten dieven zijn. Ze zijn lui, brutaal en werken niet. Dat weet toch iedereen! E... »
Kikker en de horizon Rat stond op een heuvel en keek over het land naar de horizon.
Wat is de wereld toch mooi, dacht hij. Het wordt tijd dat ik weer eens op reis ga!