Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Zwemmen Hij is getrouwd. Hij is haar leraar. Hij is veel ouder dan zij is. Wat hij doet mag helemaal niet.De zeventienjarige Sofie heeft het moeilijk na de plotselin... »
Sterrenstof Het eerste moordonderzoek van de jonge Wynona Post uit de spannende WP-thrillers.De jonge Wynona Post, afgekort ‘WP’, woont van de zomer tijdelijk bij ha... »
Ziek Rosa ontdekt dat Joris haar bedriegt en ze verbreekt de relatie. Maar omdat ze in dezelfde psychiatrische kliniek werken, blijft ze hem tegenkomen. Dan gebeu... »
De leugenaar Sommige leugens hebben dodelijke gevolgen…Wanneer Sylvia ontdekt dat haar man vreemdgaat, klopt ze aan bij psychologe Wynona Post, die haar jaren geleden b... »
Waan je in een andere wereld De hoofdpersoon uit de Vertrekthrillers van Marelle Boersma vertrekt uit Nederland omdat ze een nieuw leven elders wil beginnen, omdat ze een droom volgt of ... »
De bende van Burgh Haamstede Daf en Ernst wonen in het weeshuis van Burgh Haamstede. Ernst vindt het vreemd dat de volwassenen zo streng zijn, hij is anders gewend. En waarom komt de mys... »