Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Dossier De gesel van Rotterdam ‘Dat het kwaad moge heersen over alle windstreken… uw nederige dienaar luistert…’ Aldus de heer Baay,hoofd van de oliemultinational Sell, enkele minu... »
De schatten van koning Salomo De schedel van Sultan Mkwawa is in verkeerde handen gevallen, dus is er maar één mogelijkheid om Josephine Baby tot koningin van Sjeba te kronen. En die li... »
Het lijk van Lenin In dit album maar liefst twee verhalen van onze dappere aviatrice. January Jones en haar mecanicien Rik belanden in Het lijk van Lenin per ongeluk in de Sovj... »
Dossier Nachtwacht DOSSIER NACHTWACHTDe Nachtwacht, het beroemdste schilderij van Nederland, is uit het Rijksmuseum gestolen. Toevalligerwijs - maar toeval bestaat niet - zijn ... »
Agent Integraal 6 | 2001-2002 Voor wie de dossiers van Agent 327 – het geweten van Nederland – niet kent: Agent 327, die in werkelijkheid Hendrik IJzerbroot heet, is het geesteskind v... »
De Dallas Paradox De Rode Revolutionaire Despoot Stal&in weet aan de vernietiging van zijn Robot-nomenklatoera te ontkomen door te vluchten naar het verleden! Een verleden dat... »