Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De levende planeet Na een hachelijk avontuur aan boord van de Salmander horen Storm en Roodhaar bij toeval dat Marduk een ei van Pandarve in zijn laboratorium bewaart. Zij besl... »
Johnny Goodbye Hanky-Panky is een van de drie verhalen die Patty Klein voor Dino Attanasio's detective- en gangsterreeks Johnny Goodbye schreef. Het verscheen in 1975 in Pe... »
Dossier Heksenkring & Dossier Onderwater Voor wie de in stripalbums gepresenteerde dossiers van Agent 327 - het geweten van Nederland - niet kent: Agent 327, die in werkelijkheid Hendrik IJzerbroot ... »
Storm Hommages Storm bestaat 45 jaar en daarom brengen 11 stripmakers op geheel eigen wijze een hommage aan de stoere stripheld die in 1975 het levenslicht zag.Fred de Heij... »
Het graf van de zeppelin Als January Jones een middagwandelingetje maakt door Central Park in New York, is zij getuige van een brute overval, maar ze weet de ontvoering van de bejaar... »
Het rode spoor In het 25ste deel van deze populaire stripreeks zijn Storm, Roodhaar en Nomad elkaar kwijt geraakt. Echter, ze hebben wel een ontmoetingspunt afgesproken, de... »
De gesel van Rotterdam Voor wie de in stripalbumvorm gepresenteerde dossiers van Agent 327 - het geweten van Nederland - niet kent, Agent 327, die in werkelijkheid Hendrik IJzerbro... »
Stemkwadrater In dit historische dossier - opnieuw geletterd, opnieuw ingekleurd - herbeleeft de lezer het eerste grote dossier-avontuur van Agent 327.We schrijven de jare... »