Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een roos in de woestijn Liset en haar beste vriendin Roos werken als lerares op dezelfde school. Als Roos een dodelijk ongeluk krijgt, is Liset helemaal kapot.Samen met Pieter, de s... »
Familie Vinnie & Flos – Familie is een stevig kartonboek over het vrolijke duo Vinnie & Flos, van Pluim-winnares Marte Jongbloed en illustrator Natascha Stenvert.... »
De (niet zo) rampzalige avonturen van Herre Over een jongen die niet mag(maar wel allerlei avonturen beleeft)Herre wachtte terwijl zijn moeder het kistje openmaakte. Daarin zaten allemaal krantenknipse... »
Gevangen in de stad Gevangen in de stad is een spannende en indringende jeugdroman van Marte Jongbloed (o.a. Gevaarlijk water) over het Leidens Beleg in 1574. Dit boek verschijn... »
De bullebakbaas <i>Wies en oma Wisse – De bullebakbaas</i> is het eerste deel van een toegankelijke serie van Pluim-winnares Marte Jongbloed (bekend van <i>Herre</i>) voor... »
De bosbaas In De bosbaas van Marte Jongbloed en Iris Boter (ill.) gaat Wies op zoek naar oma Wisse, die in het bos is verdwaald. Een toegankelijke, vrolijke avonturense... »
Wie woont er in je haar? <p>Prentenboek over het grappige duo Vinnie & Flos van auteur Marte Jongbloed en illustrator Natascha Stenvert. Vinnie heeft kriebel op zijn hoofd. Gelukkig ... »
Zoete passie Pom heeft een leuke job in een parfumwinkel. Ze is dol op zoetigheid en in haar vrije tijd maakt ze in haar keukentje de lekkerste snoepjes.Wanneer ze na een... »
De binnenbaas <p>In <em>De binnenbaas</em> van Marte Jongbloed en Iris Boter (illustraties) beleven Wies en haar oma Wisse opnieuw grappige en spannende avonturen. In deze... »