Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Nomizo <p>Hoort jaloezie bij liefde? Bestaan er echte helden? Is privacy belangrijker dan veiligheid? Verandert roem je persoonlijkheid? Is een optimist gelukkiger ... »
BlokkenKoos Van vierkant tot kubus, van driehoek tot piramide, van cirkel tot bal. BlokkenKoos is gek op vormen en hij bouwt er dan ook een nieuwe vriend mee. Het is wel... »
Zelfdenkboek <p>‘Zelf filosoferen en schrijven over de toekomst’ van Manon Duintjer en Marlies Visser is een prachtig vormgegeven en geïllustreerd werkboek voor jeze... »
De wolkenprinses vindt een gouden randje De wolkenprinses zoekt in haar speciale wolkenwinkel heel bijzondere wolken uit voor haar zussen. Zo vindt ze voor de zonneprinses de mooiste kleine pufwolkj... »
Feest met de Bloemenprinses De Bloemenprinses organiseert een feest en heeft voor al haar prinsessenzusjes een jurk gemaakt. En bij een feest horen ook taart en vrolijke traktaties!Er s... »
Verkleden! Met de Maanprinses De Maanprinses woont op de maan samen met haar hondje Zilver. Ze ziet er altijd piekfijn uit. Zou jij dat ook niet willen? Met dit Maanprinses doeboek kun je... »